• Violeta

Autorska kolekcja Song Of style czyli Aimee Blogger Song

Song of Style Aimee Blogger Song wypuściła linię ubrań, która już jest wprawie wyprzedana.

Od lat Aimee Song znana jako Song of Style - zdominowała świat modowego instagrama i współpracuje z największymi markami modowymi. Teraz jej podróż dobiega końca z własną linią ubrań, która jest odpowiednio nazwana Song of Style.


Song of Style

Jak mówi sama Aimee, to nie jest kolejna zwykła linia ubrań o której zapomną już po kilku miesiącach. Ona poświeciła na opracowanie i stworzenie swojej pierwszej kolekcji 10 lat.


„Przez ostatnie 10 lat naprawdę słuchałam mojej publiczności i byłam z nią związana”, wyjaśnia Song. „Więc wiem, co im się podoba, wiem, czego nie lubią.”

Kolekcja będzie sprzedawana wyłącznie w Revolve, z którą od lat współpracuje blogerka.

Aimee współpracowała z tą marką ponad 6 lat i brała aktywny udział w kampaniach reklamowych na całym świecie. Dlatego właśnie Revolve.Pierwsza kolekcja Song of Style idealnie wpisuję się w trendy modowe lata 2019.

Pastelowe kolory i asymetryczne kroje, takie jak bermudy i pasujące do nich topy, które idealnie pasują do blezerów. Na liście znajdują się również asymetryczne sukienki, flirty-mini spódniczki.


Wszystko to powoduję, że zakochałam się w tych ubraniach z pierwszego spojrzenia. Wszystko wygląda na prawdę WOW. Podczas premiery nie zabrało również innych insta blogerek, takich jak - Camila Coelho, Matilda Djerf, Song Dani.Chciałam, żeby moje ubrania odzwierciedlały to, kim jestem jako osoba” - mówi Song. „Jestem bardzo wszechstronna i robię wiele różnych rzeczy. Nie chodzi tylko o wakacje. Chodzi o rzeczy, które można nosić do pracy oraz rzeczy, które mogę nosić do galerii sztuki lub muzeum. Chciałam, żeby wszystko było poręczne i łatwe do noszenia”.

1 komentarz

©2019 by vfeshblog.pl. Proudly created with Wix.com