• Violeta

Jesienne marzenie czyli czerwony beret, spódniczka w kratkę i trench

Aktualizacja: 13 maj 2019

Z czym nosić spódnicę w kratkę? 


Spódnica w kratę, to klasyczny wzór, chociaż dużo kobiet uważa, że ten wzór należy tylko do na prawdę odważnych. Mimo tego można zrobić z nim naprawdę wiele i pozwolić sobie na prawdziwe eksperymenty. Spódnica w kratkę doskonale odnajduje się w towarzystwie długich butów (białych kozaków lub kowbojek), ale też sneakersów. Jej charakter podkreśli sweter w tym samym kolorze, czarny golf albo duet T-shirt z drobnym napisem plus oversize'owa marynarka lub w moim przypadku - to skórzana czarna kurtka 😍


Spódnica w kratę tak na prawdę mam wiele twarzy: może być buntownicza i punktowa, oznaczać elegancję lub luźne podejście do mody. Ja dodałam czerwony beret, żeby dodać trochę francuskiej nonszalancji.


Jak nosić trencz na nowo?


Często słyszę od swoich koleżanek, że trencz to nie dla nich, ponieważ zazwyczaj kojarzy się z ponadczasową elegancją i raczej biurowym dress code'm. W tym sezonie przekonaliśmy się, że trencz również dobrze wygląda na sportowo i na luzie. Na przykład super prezentuje się w monochromatycznych stylizacjach.

Mango Look


#dress #night #daytimelook #fashion #trencz #skirt #mangolook0 komentarz

©2019 by vfeshblog.pl. Proudly created with Wix.com