• Violeta

Festiwal Coachella jak się ubrać?

Już od lat wiadomo, że festiwal Coachella ma w sobie to coś, co przyciąga tysiące młodych i dobrze ubranych ludzi. Znajdują się wśród nich celebrytki oraz gwiazdy najwyższego formatu. Wszystkie one są naprawdę dobrze ubrane i lansują swoją osobę wśród tłumów. Zdjęcia z tej imprezy zalewają Instagram.


Zdecydowanie większą popularnością cieszy się pierwszy weekend tego wydarzenia, jednak w tym roku, także i w trakcie drugiego weekendu nie zabrakło znanych twarzy. Co to jednak ma do mody? Otóż, coraz częściej festiwal Coachella właśnie z modą, a nie z muzyką się kojarzy. W tym roku, organizatorzy zdając sobie z tego sprawę, zorganizowali wiele różnych atrakcji właśnie dla fanów mody. Znalazło się więc miejsce dla namiotu, gdzie czas spędzały Aniołki Victoria’s Secret. Odbyła się też impreza Moschino. Można więc było się dobrze bawić, całkowicie nie zwracając uwagi na występy muzyczne!


A kto w tym roku był obecny na tym festiwalu jako gość? Na miejscu można było spotkać właśnie Aniołki Victoria’s Secret, Ariane Grande, Kylie Jenner czy też Selene Gomez. Pojawiła się także Katy Perry, Rihanna, Emily Ratajkowsky i Lana del Rey. Nie mogło oczywiście także zabraknąć naszych polskich blogerek modowych: Maffashion i Jessici Mercedes. Wszystkie one wykazały się sporą dawką dobrego stylu.


Jak się ubrać na festiwal?


Czas, w którym dzieje się festiwal Coachella to dobry moment, aby zastanowić się jak należy się ubrać właśnie na taką imprezę. Ze względu na to, iż większość festiwali odbywa się w trakcie ciepłych miesięcy, twój strój powinien być przede wszystkim wygodny, oraz przewiewny. W grę więc wchodzą różnego rodzaju szorty, które podkreślają nogi, a także piękne topy. Niezmierną popularnością od lat cieszy się styl boho, który ewidentnie na festiwalach na całym świecie króluje! Jeżeli więc chcesz się pojawić na jakimś festiwalu, to powinnaś rozważyć wszystkie koszulki, torebki i lekkie kurtki z indiańskimi frędzlami. Furorę także robią koronki, które dobrze wyglądają i przepuszczają powietrze.


Zachęcamy cię więc do tego, byś na festiwal ubrała się wygodnie. Jak już wspominaliśmy, furorę robią króciutkie szorty, w które, w tym roku były ubrane niemalże wszystkie gwiazdy na Coachelli. Nie dość, że doskonale podkreślają one kształty, to jeszcze pomagają się sprawnie poruszać w dużym tłumie. Nie będziesz musiała obawiać się, że ktoś podwinie ci krótką sukienkę, czy spódniczkę. Będziesz mogła wyglądać i czuć się dobrze jednocześnie! Oczywiście do szortów warto dobrać top, równie mocno podkreślający kształty – to dopełni twój fantastyczny look!


Festiwal Coachella – historia


Historia festiwalu Coachella sięga roku 1999. Przez ten czas na scenach występowały gwiazdy największego światowego formatu. Można było usłyszeć między innymi Beyonce, Kanye Westa, Daft Punk czy też Madonnę i Eminema. Na festiwalu występowały nawet legendy muzyki takie jak Prince czy Guns’n’Roses! Co roku na Coachelli dają występy najpopularniejsi wykonawcy, którzy prezentują swoje najlepsze i najnowsze utwory.

Ale Coachella to nie jedyny festiwal odbywający się na świecie i warto o tym pamiętać. Owszem, ostatnimi czasy stał się niezwykle popularny, ze względu na obecność celebrytów na widowni, jednak zdecydowanie nic się nie stanie, jeżeli go sobie odpuścisz.U nas w Polsce także odbywają się wysokiej jakości festiwale, które przyciągają dziesiątki tysięcy widzów. Wybierając się na nie, także poczujesz klimat takich imprez i także będziesz mogła pochwalić się fotkami w naprawdę pięknych strojach.

©2019 by vfeshblog.pl. Proudly created with Wix.com