• Violeta

9 głównych trendów wiosna 2018

Aktualizacja: 14 maj 2019

Każda kobieta w dzisiejszych czasach zwraca bardzo dużą uwagę na swój wygląd. Coraz częściej Panie dobierają odpowiedni strój nie tylko na ważne okazje, ale również na codzienne

wyjścia. Oto 9 głównych trendów wiosny 2018.


Odzież damska trendy - wiosna 2018

Zdecydowanie bardzo silnym trendem, który utrzymuje się na rynku już od kilku miesięcy jest koszulka z logo. Tak jak za dawnych lat, obecnie bardzo modne stają się właśnie t-shirty z dużymi nadrukami. Można znaleźć je w kolekcjach największych projektantów mody, jednak w Polsce u lokalnych projektantów także możemy zakupić takie produkty.


W modzie na wiosnę będą także szerokie spodnie, jak również sukienki szyfonowe. Jest to bardzo silny trend, który możemy zauważyć już u największych gwiazd z całego świata. Z pewnością pozostanie on także jako element letnich stylizacji.


Modne będą także rzeczy typu oversize, które nie tylko doskonale wyglądają na każdej sylwetce, ale również pozwolą nam przykładowo ukryć kilka dodatkowych kilogramów po zimie. Bardzo trendy będą również różnego rodzaju rozcięcia, a także motywy zwierzęce, jak również plastikowe okrycia wierzchnie. Zdecydowanie jest to mały powrót do lat 90. W każdej stylizacji królować będzie również jeans, a nawet skarpety do sandałów.


Trendy wiosna 2018 - stylowe dodatki


Poszukując inspiracji na wiosenne stylizacje, warto sięgnąć po duże kolczyki, które znów powracają. Bardzo modne będą również berety, a także ozdabiane czółenka. Ten ostatni produkt choć był bardzo modny w zeszłym sezonie, wciąż pozostaje trendy. Jest go bardzo dużo jeszcze na wyprzedażach, dlatego warto poczynić zakupy.


Kompletując swoją szafę na wiosnę, warto zwrócić uwagę nie tylko na modną odzież, ale także dodatki. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki nim można doskonale podkreślić każdą stylizację. Aktualne stylizacje na wiosnę powinny być świeże oraz kobiece, jednak nie zabraknie tam inspiracji z ubiegłych dekad.


Decydując się na diametralną wymianę garderoby, warto zwrócić uwagę na najnowsze kolekcje polskich projektantów. Osoby takie jak między innymi Viola Piekut lub też Maciej Zień, a także Gosia Baczyńska to doskonałe przykłady osobowości, które swoimi kolekcjami zachwycają w każdym sezonie. Zaufało już im wielu Polaków, w tym największe gwizdy dużego i małego ekranu. Zdecydowanie poszukując odpowiednich akcesoriów lub też odzieży, warto zwrócić uwagę na ich bogate wiosenne kolekcje.


#sun #style #girl #jacket #mango


Look: Mango


#sunglasses #faceshape #classics #fashion #spodniedzwony

0 komentarz

©2019 by vfeshblog.pl. Proudly created with Wix.com