• Violeta

Kendall Jenner w roli głównej dla Reserved

Po raz pierwszy Kendall Jenner występuje w kampanii Reserved i... jest mega.

Odkąd wkroczyła na scenę mody w 2013 roku, Kendall Jenner wypróbowała w świecie show biznesu wiele różnych postaci. Jednak dopiero w kampanii Reserved na jesień / zimę 2019 modelka podbija stawkę, czerpiąc inspirację z klasycznych włoskich ikon filmowych.


Podążając śladami poprzednich gwiazd Reserved, Kate Moss i Cindy Crawford, Jenner żegna się ze swoimi kalifornijskimi korzeniami, by powitać w spektrum osobowości Dolce Vita, na tle barokowej włoskiej willi.


Chyba żadna inna polska marka nie może poszczycić się podobnym sukcesem. Reserved również informuje, że to ich największa dotąd kampania reklamowa. Najlepiej zarabiająca modelka, wymaga oczywiście przy sobie najlepszych specjalistów. Dlatego nas również nie dziwi fakt, że wideo zostało zrealizowane przez reżysera Gordona Von Steina, który ma na swoim koncie m.in. współpracę z Pradą, Guccim i amerykańskim Vogue’iem, a także wcześniejsze filmy z Reserved.


Jenner w tych różnorodnych rolach pokazuje, że jesienno-zimowa kolekcja Reserved została zaprojektowana z myślą o wyrażaniu siebie, cała kolekcja nie ma określonego stylu. Przejrzyj kolekcję, wybierz elementy, które najlepiej pasują do Twojego osobistego gustu i złóż je razem, aby odsłonić siebie w nowym sezonie.


Ubrania z kolekcji są już dostępne na stronie Reserved w specjalnej zakładce #CiaoKendall.https://www.reserved.com/pl/pl/ciao-kendall-campaign

0 komentarz

©2019 by vfeshblog.pl. Proudly created with Wix.com