• Violeta

Pierwsza wirtualna modelka podbija sieć. Jaka jest przyszłość mody.

Aktualizacja: 2 sie 2019


Branża mody uwielbia nowinki technologiczne, co raz częściej na pokazach są wykorzystywane różne tricki aby wprowadzić widzą w zachwyt.

Bardzo popularny sposób sprzedaży “see now, buy now” jest już standardem.

Najpiękniejsza wirtualna modelka


Ta czarnoskóra piękność ma na swoim koncie prawie 200 tysięcy obserwujących na Instagramie, sesje dla najbardziej znanych marek modowych, a przez wielu jest nazywana najpiękniejsza modelką. Jedyne, co można zarzucić, to ten fakt, że jest “wirtualną modelką”.


Kto stoi za tym? Fotograf Cameron James-Wilson, jego również można nazwać ojcem Shudu Gram. To właśnie on podjął i stworzył pierwszą wirtualną modelkę. Jakie są wrażenia? Zrobił bardzo dobrą robotę, gdybym nie wiedziała, że oglądam profil wirtualnej modelki, to nigdy w życiu nie wpadłabym na to.


Zaledwie w kilka dni Shudu stała się prawdziwą sensacją internetu, która istnieje głównie za sprawą instagrama. Ona również dostaje propozycje współpracy od fotografów, którzy nie zorientowali się, że jest niezwykle precyzyjnym dziełem sztuki 3D.

Shudu Bardzo dużo zyskała na popularności po tym, jak Rihana zrepostowała jej zdjęcie, na którym “jest umalowana” jedną z pomadek Fenty Beauty.Źródło: Instagram @shudu.gram

0 komentarz

©2019 by vfeshblog.pl. Proudly created with Wix.com